Marco Melandri prohlásil, že po posledních testech na okruhu Ricarda Torma ve Valencii se na motocyklu Ducati cítí mnohem lépe

Jak jsme vás již dříve informovali, italský závodník Marco Melandri se pro příští sezonu vrací do šampionátu Mistrovství světa Superbiků, kde bude hájit barvy továrního týmu Ducati. Zatím je ale Melandriho výkonnost velkou neznámou, Marco doposud absolvoval jen pár privátních testů.
 
První měření sil se světovou konkurencí čeká Melandriho za řídítky tovární Panigale v listopadu, kdy bude testovat i s ostatními týmy WSBK. Poslední soukromý test absolvoval Melandri na okruhu Ricarda Torma ve Valencii, kde strávil s týmem Ducati celkem tři dny. Tento test Melandri hodnotí pozitivně.
 
„Během tohoto testu jsme zaznamenali slušný pokrok v naší práci. Pokračovali jsme v tom, co jsme započali již při testech v Misanu. Na motorce jsme udělali několik změn, některé fungovaly dobře, jiné nikoliv. Zkoušeli jsme také různá nastavení elektroniky a další drobnosti. Měl jsem také novou palivovou nádrž, která mi byla vyrobena na míru. Soustředíme se především na jezdeckou pozici, abychom měli dobrý základ pro další práci s geometrií motocyklu. Můj rytmus se neustále zlepšuje, po tomto testu se cítím mnohem silnější,“ řekl Marco Melandri.

Foto: facebook

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno