Marco Melandri má jasno a je přesvědčen o tom, že pro Valentina Rossiho již je nejvyšší čas ukončit závodnickou kariéru.

Devítinásobný mistr světa Valentino Rossi má před sebou možná finální sezonu. Tuto skutečnost naznačuje, jak Doktorovo zdráhání se podepsat novou smlouvu s Yamahou, tak i angažování Fabia Quartarara do továrního týmu pro rok 2021.


Nyní se k této situaci vyjádřil i bývalý italský závodník Marco Melandri, který již svoji závodnickou kariéru pověsil na hřebík. Právě tento muž je názoru, že by se Rossi měl na celou záležitost podívat soudným pohledem a přiznat si, že už je jednoduše starý.

„Rossi už je v dnešním startovním poli MotoGP starý. Ano, je to těžké akceptovat, ale musí k sobě být upřímný. Je velmi těžké zjistit, že se můžete snažit ze všech sil, ale stejně už to nejde jako dřív. Dnešní jezdci, kterým je okolo 20 let, jsou už prostě jiná generace. Mají jiný jezdecký styl, jinou kondici a také přemýšlí úplně jinak než jezdec, který je o dvacet let starší,“ řekl Marco Melandri.

 


zdroj: bikeracing.cz / foto: yamaha-racing.com, monster energy

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno