Marco Melandri nahradí v týmu Barni Racing stále zraněného Leona Camiera, se kterým italská formace ukončila spolupráci.

 

Italský tým Barni Racing ukončil spolupráci s britským pilotem Leonem Camierem. Důvodem je jeho stále nedoléčené zranění ramene, kvůli kterému Camier není schopen nastoupit do blížícího se restartu sezony WorldSBK.

Jako náhradu sáhl tým Marca Barnaba po zkušeném italském závodníkovi, Marcu Melandrim. Ten s týmem v minulém týdnu absolvoval jednodenní test na okruhu Cremona, při kterém najezdil 100 kol a zahájil tak práci na nastavení stroje pro první společný závod, který se pojede příští týden na okruhu v Jerezu.

 

Le prime parole di Marco Melandri con il Barni Racing Team

Qual è il motivo per cui Marco Melandri ha deciso di tornare a correre? Scoprilo nella sua prima intervista da pilota del Barni Racing Team. Insieme a lui e a tutti i nostri prtner sta per iniziare l'avventura! #BarniRacingTeam | WorldSBK SC-Project HT Sin-Lubit Pastificio SoveriniFai Filtri IRIDE SrlACCOSSATO RACINGChemiba Prandina Stefano sncISB SPORTRanni RacingGianbo Brand Experience CommunicationDTO Servizi srl – The Professional ChoicePelletteria Graziella Wait Please SPEA Spider Racing PartsRACE SEATS Made in ItalyPlastic BikeWRS Moto Special PartsPRISMA Domino RacingPierobonMeccanocar ItaliaTeKnofibraSprint FilterSTM Italy srlOZ RacingThermal Technology RaceFEBURJetprimeSitta Ergal Sprockets ItalyTECNO CABLEPAINTED 2SDIVION SHARK GRAFICAAUDESBABOL COMMUNICATIONSassella Ricevimenti

Zveřejnil(a) Barni Racing Team dne Pondělí 20. července 2020

 

Marco Melandri

„Jsem s tímto testem velmi spokojen. Od října jsem nejezdil na superbiku, ale s Ducati Panigale V4R jsem se okamžitě cítil v pohodě, a také jsme si vytvořili s týmem dobrou spolupráci. Byl to opravdu dobrý pocit. Na začátku jsem se musel s motocyklem seznámit, vyzkoušeli jsme polohu v sedle, a pak jsme se pokusili správným směrem pracovat na nastavení. Panigale V4R má neuvěřitelný motor, nicméně vím, že budu muset tvrdě pracovat, abych se přizpůsobil, a co nejvíce vytěžil z tak vysokého potenciálu. Tým již ukázal, že mi může dát vše, co potřebuji. Doufám, že se společně můžeme bavit a získat nějaké uspokojení.“

 

 


Zdroj: Bikeracing.cz, foto: barni ducati

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno