Jeden z nejlepších jezdců současného startovního pole prostřední kubatury Moto2 – italský závodník Franco Morbidelli, se v rámci jednání po Grand Prix Francie dohodl se svým současným týmem Marc VDS Racing na přestupu do královské kubatury MotoGP.
Marco je tak prvním jezdcem, který má pro rok 2018 v barvách týmu Marc VDS Racing v královské kubatuře jistý motocykl. Oběma současným jezdcům tohoto týmu – Tito Rabatovi i Jacku Millerovi totiž vyprší smlouva na konci letošní sezony a již tak je nyní jasné, že minimálně jeden z této dvojice bude muset z kola ven.
„Ano, je pravda, že jsme se s Francem dohodli a podepsali smlouvu na příští sezonu, kdy bude hájit naše barvy v královské kubatuře MotoGP. Byli jsme připraveni s ním pokračovat i v příští sezoně, na základě tohoto rozhodnutí jej musíme jen napasovat do týmu v MotoGP a trošku zvýšit plat,“ řekl manažer týmu Michel Bartholemy.
Zároveň ale zůstává otázkou, na jakém motocyklu Morbidelli pojede – týmu smlouva s Hodnou vyprší na konci letošní sezoně a o prodloužení či změně se zatím stále jedná.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno