Max Biaggi prohlásil, že Jorge Lorenzo udělal správné rozhodnutí, když podepsal smlouvu u továrního týmu italské Ducati. Stal se tak jedním z obhájců tohoto rozhodnotí

Bývalý italský závodník Max Biaggi a Jorge Lorenzo jsou již několik let dobří přátelné a několikrát jsme je mohli v paddocku zahlédnout při společných debatách. Nyní se římský korzár Biaggi postavil i za rozhodnutí Lorenza, kdy po dlouhých devíti letech opouští Yamahu a přestupuje k Ducati.
 
Max Biaggi prohlásil, že na téma odchodu od Yamahy s Lorenzem již diskutoval a sám je přesvědčen o tom, že se Jorge rozhodl pro správnou variantu. Ducati je pro něj novou výzvou a dá se očekávat, že právě italská továrna poskytne Lorenzovi konkurenceschopný materiál.
 
 
„Již v loňském roce jsem o této variantě s Jorgem hovořil. Jsem přesvědčen o tom, že s ohledem na situaci, v jaké se nacházel, udělal správné rozhodnutí. Ducati již delší dobu prohlašovala, že chce  jezdce, jako je Jorge. Když se dohodli, je jasné, že Ducati má vše potřebné k tomu, aby mohl Jorge bojovat o titul. Já osobně očekávám, že Jorge bude v příští sezoně na Ducati bojovat o mistrovský titul. Největšími soupeři mu budou Márquez, Rossi a Vinales,“ řekl Max Biaggi.

Foto: yamaha.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno