Pátý ročník naší oblíbené jarní bezpečnostní akce pro dívky motorkářky proběhl tuto sobotu a neděli na autodromu ve Vysokém Mýtě a my děkujeme všem, kteří nás s přípravou tohoto dvoudenního maratonu pomohli. V tom horku to rozhodně nebylo jednoduché.

Hlavní poděkování pak patří samozřejmě BESIPU, bez kterého by se tato akce nemohla uskutečnit. Dík patří Suzuki za to, že nám na akci půjčila motorky. A děkujeme nejvíc všem 143 motorkářkám, které nakonec skutečně do Mýta dorazily a doufáme, že si to i náležitě užily.

Snažili jsme se ze všech sil, aby vám akce byla před začínající sezonou co nejvíce ku pomoci. A věříme, že jsme byli co nejvíc v tomto úspěšní.

Holky, byly jste skvělé – my jsme šťastní, že jsme s vámi mohli tento víkend prožít!!!

Jako závdavek přidáváme teď šedesát náhledových obrázků z akce, ale to hlavní penzum fotek čekejte v týdnu na portálu www.okruhari.cz, tam už budete mít každá své jízdní jednotlivě. O jejich publikaci Vás budeme ještě informovat.


PRVNÍ FOTOGALERIE MDŽ 2017

6 KOMENTÁŘE

  1. Moc děkuji za pořádání takových akcí jako MDŽ, kde si může každý zkusit zajezdit jinde než na silnici. Ježdění po okruhu dává strašně moc zkušeností. Ještě jedou díky, super akce!

  2. Opet skvela akce, moc diky, kluci! Perfektni organizace vcetne reakce na neplanovane situace, clovek vzdycky vedel, kdy a kde ma prave byt. Skvela technika s Karlosem i ostatni program, kluci zavideli balancni cviceni, prej se nikde jinde neuci:) K tomu pocasi na objednavku a tradicni pohoda je na svete. Moc diky!!

  3. Bylo to skvělé, Moc si vážíme toho co pro nás děláte 🙂 DĚKUJEME!!!!!
    PS: V druhem odstavci vám chybí jedno slovo 😛

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno