Nezáleží na tom, jestli je pro vás motorka jen občasný koníček, pravidelná zábava, nebo každodenní dopravní prostředek. Nezáleží na tom, jaké máte zkušenosti a kolik kilometrů jste už na motocyklu najezdili. Nezáleží ani na tom, jestli jezdíte na dvacet let staré cestovní Hondě, nebo nejnovějším supersportu. Motoškola na Masarykově okruhu je určena pro všechny, kteří si chtějí jízdu na motorce maximálně užít a zároveň neohrozit sebe ani své okolí.

Praktická výuka probíhá v motoškole na Masarykově okruhu – na stejné dráze, po které jezdí největší světové legendy MotoGP a která hostí každý rok Grand Prix České republiky. Masarykův okruh vám nabízí 5,4 kilometru dokonalého asfaltu a dostatečně dimenzovaná bezpečnostní opatření.

Na Masarykově okruhu si můžete bez rizika nacvičit správné chování v krizových situacích a zjistit, kde jsou limity vás samotných a především vaší motorky. Letos tým instruktorů ve složení Pepa „Sršeň“ Šiler, Karel „Carlos“ Táborský, Petr Jandovský a Karel Abraham doplní Blanka Slavíková – profesionální trenérka a instruktorka bezpečné jízdy. Na vybraných Motoškolách se střídá s Petrem Jandovským nebo při nepřítomnosti zastupuje Karla Abrahama. Stejně dobře umí poradit ženám i mužům za řídítky.

Více informací a objednávky na www.brno-circuit.com. Letošní termíny jsou 6. a 7. května; 4., 5. a 17. června; 1., 2., 15. a 16. července a 20. srpna. Pro sportovní jezdce pak Motoškola Sport 3. června a 19. srpna. 

Foto: Archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno