Slavný závodník Michael Dunlop bude letos závodit v barvách Tyco BMW.

Tým TAS Racing dnes s radostí oznámil, že s nimi druhou sezónu v řadě pojede při mezinárodních road racingových závodech Michael Dunlop. Jezdec z Ballymoney, který má na svém kontě celkem 18 vítězství v nejslavnějším silničním závodě Tourist Trophy na ostrově Man, bude opět závodit na stroji Tyco BMW S1000RR. Spoustu úspěchů v tomto závodě zažil i tento tým, který získal 19 vítězství, takže také patří mezi nejúspěšnější. Michaelův závodní program na letošní sezónu bude následně oznámen.

Philip Neill – manažer týmu

“Pro tým TAS Racing je skvělé dosáhnout dohody na další sezónu s Michaelem a našimi partnery BMW a Tyco. Těšíme se na úspěšnou sezónu spolu s novým BMW S1000RR. Vždycky bylo naším plánem s Michaelem pokračovat, takže bylo důležité spolu strávit nějaký čas a najít co nejlepší způsob pro rok 2019. Těšíme se na oznámení všech dalších detailů.”

Michael Dunlop

“Opět se těším na práci s kluky z týmu TAS Racing. Loni jsme dosáhli na vítězství v TT ve třídě Superbike, což byl dobrý start a letošním cílem je jet o vítězství na TT v obou závodech Superbike a Senior. BMW představilo novou motorku, na které bych se měl svést za pár týdnů. Se zlepšením, kterého dosáhla a díky druhé sezóně se stejným týmem bychom měli být v dobré výchozí pozici při cestě za oběma velkými vítězstvími na ostrově.”

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno