Nová pneumatika MichelinAnakeeAdventure byla homologována na sériové osazení pro BMW R 1250 GS.

To potvrzuje pokračování vzájemné spolupráce mezi dvěma světově uznávanými producenty – BMW Motorrad a Michelin. Michelin Anakee Adventure bude v nabídce francouzské společnosti v rámci trailového segmentu po boku pneumatik Michelin Road 5 Trail (100% silniční použití) a Michelin Anakee Wild (50 % silnice/ 50 % terén).

Nová řada pneumatik je navržena tak, aby vyhovovala využití v poměru 80 % silnice a 20 % terén. Tento poměr nabízí ještě širší spektrum použití pro trailové jezdce. Volba správného dezénu je jednoduchou funkcí o jedné proměnné, kterou je četnost jízd mimo silnice. Michelin Anakee Adventure se díky nové generaci směsi s využitím siliky vyznačuje výjimečnou přilnavostí na mokrém povrchu.

Zakomponováním patentovaných technologií Michelin Dual Compound 2CT a Michelin Dual Compound 2CT+ si pneumatika zachovává vynikající jízdní vlastnosti na suchém povrchu a stabilitu, to vše při zvýšené odolnosti vůči opotřebení. Pneumatika bude dostupná v lednu 2019 a my si ji hned zjara vezmeme do testu.

Více najdete na www.chara.cz.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno