Jeden z nejnáročnějších závodů na světě Rallye Dakar vyžaduje náročnou přípravu nejen od jezdců, ale i od celého týmu.  Milan Engel, který se na start Dakaru postaví v lednu již potřetí, dře pod vedením manažera týmu MRG celoročně, ale samozřejmě na podzim přípravy vrcholí.  Do nové sezóny jde Milan s odhodláním, zlepšit své umístění. Ačkoli naposledy skončil na pěkném 34. místě, nestačí to jemu ani týmu.  Klade si za cíl výsledek posunout do předních pozic a také proto dře na maximum s vírou, že to přinese kýžené výsledky.

„Moc nechci prozrazovat přípravu, ale je dost tvrdá a náročná. Připravuji se na endurové a motokrosové motorce. Dále se připravují fyzicky i psychicky…,“ usmívá se Milan spokojeně a jedním dechem dodává: „To že je posunutý start na Dakaru 2018, pro mě znamená to, že zase po dlouhé době budu na nový rok s rodinou a kamarády. Trasa se mi líbí a myslím si, že bude záživná. Mám už letos za sebou jednu Rally Marocco , kde jsem skončil na hezkém 11.mistě a kde jsem si vyzkoušel i navigaci, kterou vidím jen na Dakaru. V Maroccu jsou i velké duny, které jsme natrénovali a ještě k tomu, když jsem jel poprvé Dakar 2015, tak jsem měl tu možnost si zazávodit ve vysokých dunách v Chille. Moc se tedy těším!“

Každý dříč ale někdy potřebuje přijít na jiné myšlenky, když tedy Milanovi přišla nabídka zahrát si v klipu kapely Crossband po boku krásné herečky Denisy Nesvačilové, šel do toho. „Jsem rád, že se ke mně dostala další zkušenost a to s natáčením hudebního videoklipu pro kapelu Crossband. Byla to moje premiéra a měl jsem trochu obavy, jak to zvládnu. Naštěstí celý štáb byl ochotný a všichni byli milí a v pohodě, takže o zábavu na place nebyla nouze. Původně mi bylo řečeno, že budu jezdit na motorce, ale když jsem přijel na místo natáčení nedaleko Milovic, tak na mě vybafl klasický  fichtl, který jel jen chvilinku, nicméně dostal jsem k sobě krásnou a zkušenou herečku Denisu Nesvačilovou. Společně jsme všechno zvládli na jedničku, proběhlo i pár hereckých polibků, což mě samozřejmě bavilo, stejně jako předstírat opilost. Bylo to pro mě zase něco nového a užil jsem si to, jak to jen šlo!“ Popisuje Milan svou první hereckou zkušenost. Jak mu to sluší na kameře, se přesvědčte sami, navíc člověk niky neví, třeba se mu nově nabyté zkušenosti budou hodit, kdyby se jednou rozhodl pověsit závodní kariéru na hřebík.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno