Superbikový tým Milwaukee není spokojen se současnou technikou a přemýšlí o přechodu k Aprilii. V takovém případě by byla budoucnost u tohoto týmu zajímavá i pro Karla Abrahama

V dosavadním průběhu letošní sezony šampionátu Mistroství světa Superbiků zůstává tým Milwaukee BMW za očekáváními. Jak prozradil samotný majitel týmu pan Shaun Muir, spolupráce s BMW neprobíhá dle představ a na stole již leží i nabídka od Aprilie pro příští sezonu 2017.
 
Britský manažer týmu zatím nezveřejnil žádné finální rozhodnutí ale přiznává, že nabídka od Aprilie je velmi zajímavá a je možné, že tým pro příští sezonu opravdu na motocykly Aprilia přestoupí. Otevřená je zatím i otázka jezdců.
 
 
Dle slov pana Muira motocykl BMW českému jezdci Karlu Abrahamovi nesedí a pokud by tento materiál zůstal i pro sezonu 2017, byla by další spolupráce zbytečná. V případě přestupu na Aprilii by ale manažer týmu Milwaukee s Karlem ještě velmi rád jednal o budoucnosti.
 
„Zatím to je tak 50 na 50, spolupráci s Karlem ale rozhodně nevylučuji. Už jsme se na tohle téma potkali, ale Karel chtěl ode mne odpověď příliš brzy. Já musím nejdříve vědět, v jaké formě příští rok pojedeme a s jakou technikou, pak mohu řešit otázku jezdců. Je škoda, že Karlovi letošní motorka BMW moc nesedí, což je vidět i na výsledcích. Kdyby pravidelně dojížděl v první desítce, rozhodnutí by nám usnadnil,“ řekl Shaun Muir.

Foto: Milwaukee team BMW

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno