Zpráva o značce Moto Guzzi navazující na tu předchozí. Nová éra orla z Mandella del Lario si totiž bude žádat navýšení výrobní kapacity.

A tak Moto Guzzi představila projekt generální rekonstrukce a přestavby průmyslového objektu, ve kterém se už přesně sto let vyrábějí motorky slavné značky.

Přestavba navržená světově známým americkým architektem a designérem Gregem Lynnem zahrnuje kompletní areál. Jde o futuristický projekt v unikátním stylu, který je jediný svého druhu. Místo s otevřenými prostory pro veřejnost, komunitní prostor, založený na kultuře, designu a technice, se silným důrazem na ekologii v souladu s moderními trendy.

Velký důraz byl kladen na udržitelnost životního prostředí a efektivní využití zdrojů. Nové budovy budou využívat stávající konstrukce s využitím materiálů vybraných s ohledem na účinné energetické využití. Nechybí fotovoltaické systémy ani ekologické materiály.

Nová továrna bude centrem všech guzzistů, mladých lidí a mezinárodních turistů, které zajímají unikátní produkty Moto Guzzi. Kromě nové továrny projekt řeší vznik nových konferenčních prostorů, které budou hostit vnitrofiremní a externí akce, stejně jako stavbu komplexně vybaveného hotelu a restaurace pro návštěvníky z celého světa. Práce budou zahájeny před koncem roku 2021 a dokončeny v první polovině roku 2025.

 

 

 


zdroj: M-G

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno