Tým Gresini Racing Moto2 dnes oficiálně potvrdil svou jezdeckou sestavu pro sezonu 2023, ve které nechybí náš Filip Salač.

Po roce společné práce, kdy Filip Salač získával drobná zadostiučinění a sbíral závod za závodem, bude pokračovat v dobrodružství na světle modrém Kalexu týmu z Faenzy. Po sezóně v roli nováčka v kategorii Moto2 je jezdec s číslem 12 odhodlán pokračovat ve svém růstu s cílem dotáhnout na nejlepší jezdce střední kategorie.

Na druhé straně boxu najdeme nově příchozího, který koneckonců zase tak moc nový není: Jeremyho Alcobu. Španělský jezdec, juniorský mistr světa Moto3 z roku 2019 a bývalý jezdec stáje Gresini v letech 2020 a 2021, se po ročním učňovském období ve střední kategorii vrátí do stáje Nadi Padovani.

 

 

FILIP SALAČ #12

„Jsem opravdu šťastný, že budu v roce 2023 pokračovat ve své cestě s týmem Gresini Racing. Jsem spokojený se svým týmem, kluci letos odvedli skvělou práci a vytvořili jsme si dobrý vztah, jsme opravdu uzavření, všichni jsme velmi profesionální a všichni se navzájem velmi respektujeme. Děkuji rodině Gresini za tuto příležitost, doufám, že příští rok dosáhneme dobrých výsledků, bude to druhý společný rok a cílem bude udržet se v popředí“

 

JEREMY ALCOBA #52

„Jsem velmi šťastný, že se mohu opět připojit k týmu, který mi dal příležitost vstoupit do mistrovství světa. Děkuji celé rodině Gresini a všem, kteří si přáli můj návrat do tohoto týmu, který se pro mě za ty roky stal jako rodina. Už se nemůžu dočkat, až s nimi začnu bojovat o vítězství.“


zdroj TZ: www.bikeracing.cz foto: Gresini racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno