O nadcházejícím víkendu se na brněnském okruhu jede desáty závod letošní sezóny MotoGP. V Moto2 se v českém týmu Willi Race představí na divokou kartu jihoafričan s portugalskou licencí, Sheridan Morais. Česká republika tak bude mít po roce opět zastoupení ve střední kubatuře.
Tým Willi Race absolvoval svoji premiéru v kolotoči velkých cen přesně před rokem, kdy na Masarykově okruhu obsadil v jeho barvách Karel Hanika 22. místo.
Sheridan Morais: “Po skvělém čtvrtku, kdy proběhlo seznamování všech členů týmu a absolvování všech tiskovek a autogramiády ve Vaňkovce, se napětí začíná zvyšovat. Znamená to, že začíná závodní víkend v Brně. Máme podporu od Kalexu i od Öhlins. Máme dobré základní nastavení, které nám snad usnadní náš první závod s Moto2. Díky týmu za super práci, a těším se, jak to zítra všechno začne na ostro.”
Pepa Kubíček: “Co k tomu říci, Velká cena je tady. Jestliže je na světě 7 miliard lidí, tak to znamená, že jen 7 000 jich je šťastných, opravdu šťastných. Dneska mezi ně patříme i my. Uvidíme zítra, jak to všechno začne. Připraveni jsme.”

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno