Akce se zúčastnilo přes 170 respondentek, které se během dvou dní zdokonalily nejen v samotné jízdě na své motorce, ale v rámci kursu byla na programu i výuka teorie jízdy, bezpečnosti v provozu, technického minima, tréninky brzdných manévrů, demonstrace důležitosti přenášení a využití těžiště jezdce při ovládání motorky.

 

Výuku zprostředkovala hned sedmička jezdeckých instruktorů z řad renomovaných motoškol v ČR. Dívky se vystřídaly všechny na všech stanovištích, hltaly informace a hlavní odměnou všem bylo vidět jejich zlepšení. Jistota na vlastní motorce, ověřit si na uzavřené okruhu její možnosti – to je základ, proč tuto akci organizuje a tam vidíme hlavní účel. Proto se také každý rok odehrává na začátku sezony, aby motorkářky dostaly tu nejlepší možnost se takříkajíc „rozjezdit“.

 

Jako již po několik let, i letos patří hlavní poděkování BESIPu samostatnému oddělení při MDČR, které se hlavní měrou podílelo na podoře celé akce. Nemenší díky pak patří všem, kteří s námi po dva dny na rozpálené ploše organizovali – Gerry, Alici, Jirkovi, Honzikovi…

 

INFO FOTKY: Jelikož Evropu obchází strašidlo GDPR, uděláme to letos s jejich distribucí jinak. Pokud jste účastnicí a chcete svou fotku, napište na mail honza@motohouse.cz požadavek a my vám je postupně (dle kapacity budeme posílat napřímo zpět). Do mailu je potřeba uvést den (sobota nebo neděle), skupinu (červená, žlutá, zelená), typ motorky, její barvu a barvu (popř. značku) vaší přilby. Dofáme, že dvě nebo tři fotky by se měly dostat na každou z vás.

PS: …a prosím o trochu trpělivosti, po dni práce mám zpracováno 25% žádostí.

 

Děkujeme všem za účast. Doufáme, dámy, že jste si to náležitě dobře užily – a těšíme se na vaše reakce a případně na každá další pokračování. Kolektiv z Motohouse rodiny 😉

 


FOTOGALERIE:

 

7 KOMENTÁŘE

 1. Ahojky všem :-).
  Byla jsem účastnicí letošní parádní akce MDŽ na Polygonu v Brně.
  Jezdila jsem pod vaším dohledem v neděli.
  Kde to vládlo pomalu domácí, nědělní atmosférou, jak to bylo na pohodu :-).
  Děkuji moc za vše, pár detailů se dá vylepšit pokaždé, ale kvůli tomu jsme tam přece nejeli.
  To, co bylo důležité, proběhlo. Zlepšení je vidět nejenom na fotkách …. za což moc děkuji :-D.
  Možná si někdo řekne …. na co … takové akce ?
  Ale pochopí to jen ten, kdo to zkusí ….
  “děkujeme Vám všem” za nápad, možnost uskutečnit vaši vizi, energii do toho všeho vloženou a pokud se poštěstí, tak děkujeme předem za pozvání i příští rok :-D.
  Ať se nám všem daří …. byli jste všichni báječní 🙂 a je radost vás všechny potkávat i osobně :-).
  Je to pokaždé zážitek, z kterého úsměv na tvářích mizí, až za hodně dlouho :-).
  Aja :-).

 2. Skvělá akce, zúčastnila jsem se poprvé a oba dny. Druhý den jsem si opravdu užívala. Děkuji moc 🙂

 3. Chtěla bych poděkovat všem instruktorům a organizátorům akce MDŽ.
  Zúčastnila jsem se již několikátého ročníku a obrovským obdivem k Vaší práci musím konstatovat, že i letošní ročník přinesl nám děvčatům mnoho zkušeností. Prostředí nově otevřeného polygonu v Brně sice nepřinášelo tolik pohodlí jako zázemí areálu ve Vysokém Mýtě, zato jsme měly možnost zdokonalovat svoji techniku jízdy na novém asfaltovém povrchu v technických pasážích a připravených stanovištích. Instruktoři byli jako každý rok ochotní, shovívaví a trpěliví, žádná otázka nebyla dostatečně „blbá“, aby si nezasloužila odpověď a vysvětlení. V dámské společnosti se dle mého názoru motořidičky cítí více pohodově, zejména začátečnice nemají obavy z posměšků kvůli případnému neúspěchu, naopak se jim dostává podpory od instruktorů i ostatních jezdkyň a zároveň získávají další motivaci při pohledu na zkušenější kolegyně.
  Hluboce se klaním a děkuji všem: autorům této skvělé myšlenky uspořádat pro děvčata akci; také štědrým sponzorům a všem otevřeným dveřím, na které jistě organizátoři museli několikrát zaklepat ve snaze získat podporu pro svoji myšlenku a v neposlední řadě upřímně děkuji za všechna děvčata a blahořečím trpělivosti a vstřícnosti našich skvělých instruktorů a pořadatelů akce.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno