Na počátku XXI. století byl směr, kterým se udával Bajaj, jasný: specializace, zaměření na vlastní technologie a rozdělení rodiny motocyklů Bajaj. S časem se Dominar stal univerzálním turistickým motocyklem a Pulsar převzal místo ideálního městského řešení made in India. Jen v prvních třech čtvrtletích roku 2018 dodal Bajaj svým zákazníkům téměř 90 000 Pulsarů na místním trhu. Tisíce nových motocyklů vyjíždí každý měsíc na indické silnice. Jedná se o jedno z nejnáročnějších komunikačních prostředí na světě. Mezi nejoblíbenější patří Pulsary NS 125, NS 200 a RS 200.

Společným jmenovatelem pro Pulsary NS je jednoválcová, čtyřtaktní a čtyřventilová pohonná jednotka vybavená originálními inovacemi. Mezi jinými technologií dvou (model NS 125) a tří (modely NS 200 a RS 200) zážehových svíček DTSi a výfukového systému ExhausTEC. Díky tomu je přesnost spalování ve válci ještě dokonalejší, což umožňuje zachovat vynikající výkon a odpovídající ekonomiku. Všechny motory jsou vybaveny elektronickým vstřikováním paliva BOSCH.

Bajaj Pulsar NS 125 generuje 12 HP při 8500 ot./ min, což poskytuje skvělý výkon v boji s přeplněným městem. Přední kotoučová brzda o průměru 240 mm a systém CBS) poskytují více než dostatečný brzdný výkon a osvětlení LED zajišťuje viditelnost za všech podmínek. O přenesení výkonu na zadní kolo se stará dynamicky stupňovaná, pětirychlostní převodovka. Téměř 24 koní modelů NS 200 a RS 200 spolu s řešením, které nenabízí konkurence – třemi zážehovými svíčkami – splní požadavky na nejambicióznější městské bojovníky. 6-stupňová převodovka, zavěšení Nitrox, dva brzdové kotouče se systémem ABS. Všechno, co je v této kubatuře nezbytné. Zatímco NS 200 je čistokrevný streetfighter, RS 200, oblečený v kryty, přibližuje Pulsara směrem k mnohem sportovnějším pocitům.

Bajaj motocykly, to je dlouhá tradice a zkušenosti s výrobou motocyklů. Značka je již desetiletí známá jako spolehlivá a po celém světě se těší skvělé pověsti. Současně byl zachován skvělý poměr ceny a kvality, díky čemuž v mnoha zemích světa zůstává lídrem v prodeji jednostopých vozidel.


Navštivte nejbližšího prodejce:

VPS-STEEL s.r.o.

Křenová 38

602 00 Brno

Tel. +420 777 569 188

Email: jvymyslicky@volny.cz


Motoscoot a.s.

Těšínská 29

746 01 Opava

Tel. +420 553 623 044

Email: opava@motoscoot.cz

Ověřte si nabídku na www.bajaj.pl

Zdroj: TZ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno