Australan Jack Miller má pro příští sezonu jisto – pokud jej Ducati neangažuje přímo do továrního týmu, pojede tovární motocykl u týmu Pramac.

V případě, že španělský závodník Jorge Lorenzo neprodlouží stávající smlouvu u továrního týmu italské Ducati a rozhodne se odejít, jsou na jeho tovární motocykl pro sezonu 2019 hned dva kandidáti. Tím prvním je italský závodník Danilo Petrucci, v úvahu připadá ale i Australan Jack Miller.

Miller již v jednom z rozhovorů prozradil, že i v příští sezoně pojede na motocyklu Ducati, ačkoliv zatím není známi, zda bude mít motocykl tovární podporu či nikoliv. Rozhodnutí ale samozřejmě visí především na továrně, která musí rozhodnout, zda pojede Miller v týmu Pramac s tovární podporou nebo by dostal přednost před Petruccim a šel přímo do tovární formace.

„Tohle rozhodnutí závisí samozřejmě především na Ducati. Já jsem spokojený, ale samozřejmě místo v továrním týmu by bylo příjemné. Mám velkou radost z toho, že bez ohledu na okolnosti mám jistou tovární motorku, a to buď v barvách továrního týmu nebo u Pramacu,” řekl Jack Miller

 


Zdroj: bikeracing.cz, speedweek.com, foto: ducati Pramac

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno