Generální ředitel Ducati, pan Claudio Domenicali prozradil, že díky tréninkovým campům se snaží mezi všemi jezdci vytvořit přátelské vztahy

V řadách týmů Ducati v šampionátu Mistrovství světa silničních motocyklů se objevila řada nových tváří a zároveň zkušenější jezdci přešli z týmu Pramac přímo do tovární formace. Nyní se k této „generační výměně“ vyjádřil i samotný generální ředitel Ducati – pan Claudio Domenicali.

Dle jeho slov si od výměny jezdců slibuje jak dobré výsledky, tak se i celá Ducati snaží o to, aby mezi všemi jezdci z rodiny Ducati panovala přátelská atmosféra a jezdci si navzájem pomáhali.

„Odehrála se u nás řada důležitých změn a v tréninkovém campu panovala skvělá atmosféra. U Ducati se ostaráme o to, aby mezi sebou všichni naši jezdci měli skvělé vztahy. Jsou mladí a pomáhají nám všichni, nebudeme se starat jen o jezdce v továrním týmu, ale o všechny. Měl jsem opravdu dobrý pocit z toho, když byli všichni v jedné garáži a bavili se společně. Tím se lépe poznají a na začátku sezony v Kataru to bude jednodušší, bude tam panovat dobrá atmosféra,“ řekl Claudio Domenicali.

 

DUCATI TEAM


#43 Jack Miller

datum narození: 18. 1. 1995 (Austrálie)

loňský výsledek: 7. místo celkově (3x druhý)

#63 Francesco Bagnaia

datum narození: 14. 1. 1997 (Itálie)

loňský výsledek: 16. místo celkově (1x druhý)

 

 

 

DUCATI PRAMAC


#5 Johann Zarco

datum narození: 16. 7. 1990 (Francie)

loňský výsledek: 13. celkově (1x třetí)

#89 Jorge Martin

datum narození: 29. 1. 1998 (Španělsko)

loňský výsledek: nováček třídy

 

 


zdroj: bikeracing.cz, foto: ducati.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno