Andrea Iannone přiznal, že i od Ducati dostal nabídku na prodloužení smlouvy pro rok 2017, nabídka od Suzuki byla ale zajímavější

Jak jsme vás již dříve informovali, italský závodník Andrea Iannone se rozhodl pro příští sezonu přestoupit z továrního týmu Ducati do formace japonské Suzuki. I tento přestup byl jedním z často diskutovaných témat právě probíhající Grand Prix Itálie na okruhu Mugello.
 
Jak odpověděl samotný Iannone na jeden z dotazů na tiskové konferenci, dostal i nabídku na prodloužení od továrny Ducati. Zde ale Iannone požadoval nějaké změny v kontraktu, které Ducati zamítla, a proto se následně rozhodl využít nabídky konkurenční Suzuki. Jak je již dobře známo, Ducati následně prodloužila smlouvu s Doviziosem.
 
 
„V uplynulém týdnu se odehrála velká změna a mne čeká přestup k Suzuki. Suzuki má velmi zajímavý projekt a já jsem šťastný z toho, že mohu být v budoucnu jeho součástí. Samozřejmě také není snadné po tak dlouhé době opouštět Ducati. Samozřejmě jsem měl pro příští rok možnost zůstat i u Ducati, ale  s jednou částí smlouvy, kterou mi nabízeli, jsem nebyl spokojený. Chtěl jsem tuto část změnit, ale bohužel to nebylo možné. Na druhou stranu jsem dostal velmi zajímavou nabídku od Suzuki, takže pro mne bylo lepší pustit se do nového dobrodružství,“ řekl Andrea Iannone.

Foto: ducati.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno