Dle nejnovějších spekulací, které se šíří Paddockem v Le Mans, aktuálně probíhají jednání mezi Danim Pedrosou a továrním týmem Yamahy.

S velmi zajímavou informací přišli v podvečer Grand Prix Francie na okruhu Bugatti ve francouzském Le Mans žurnalisté britských motocyklových novin. Dle nejnovějších informací se totiž přímo v Paddocku spekuluje o tom, že by španělský závodník Dani Pedrosa po opravdu dlouhém působení opustil tovární tým Repsol Honda.
 
A jaká by měla být Daniho cílová destinace? Dle těchto informací probíhají jednání mezi Pedrosou a představiteli továrního týmu Movistar Yamaha, který stále hledá náhradu za po letošní sezoně odcházejícího Jorge Lorenza.
 
 
Původní informace sice hovořily spíše o tom, že místo po Lorenzovi v továrním týmu Yamahy zaujme mladý španělský závodník Maverick Vinales. Zde ale zatím stále k dohodě mezi manažerem Vinalese a továrnou Yamaha nedošlo a začíná se spekulovat o tom, že Vinales se spíše přiklání k variantě, že zůstane i pro příští rok v sedle továrního motocyklu Suzuki.
 
A kdo by nahradil Pedrosu u továrního týmu Repsol Honda? Dle těchto informací by se do tovární formace Hondy mohl z týmu LCR přesunout britský jezdec Cal Crutchlow.

Foto: repsol

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here