Luca Cadalora letos působí v týmu Valentina Rossiho jako jezdecký kouč, nyní hodnotí spolupráci v dosavadních závodech.Seriál královské třídy pokračuje již o tomto víkendu na trati ve francouzském LeMans

Pro letošní sezonu spojil italský závodník Valentino Rossi své síly s bývalým mistrem světa Lucou Cadalorou, jenž v jeho týmu zastává roli jezdeckého trenéra. Hlavním úkolem zkušeného Cadalory je tak dávat Valemu cenné rady a poskytovat maximální podporu v průběhu závodního víkendu.
 
Po úvodních závodech letošní sezony si tato dvojice svou dosavadní spolupráci chválí, což dokazují také výsledky. Samotný Cadalora v jednom z nedávných rozhovorů pro italský web GPOne hodnotil dosavadní spolupráci s Rossim a také přiznal, že jej Valentino v mnoha ohledech příjemně překvapil.
 
 
„Musím říct, že Valentino mne v mnoha věcech překvapil. Když jsem jej potkal, otevřely se mi oči. Dalo by se říct, že je jako Frankenstein. Je silně soustředěný na svůj cíl jako například Eddie Lawson, ale zároveň je na trati i mimo ní geniální jako Kevin Schwantz. Dokáže improvizovat jako Wayne Rainey, ale je tvrdohlavý jako Mick Doohan. Vždy je skvěle připravený, ale řadu věcí předává na jiné lidi. Jeho technici jsou vždy perfektně připravení a motivovaní do práce. Spolupráce s Valentinem mne opravdu baví,“ řekl Luca Cadalora.

Foto: yamaha.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno