Livio Suppo prohlásil, že Marc odvedl na Aragónu skvělou práci a letos opět pojede do Japonska, kde v loňském roce získal titul, na pozici lídra šampionátu.

Na španělském okruhu Motorland Aragón předvedl domácí Marc Márquez suverénní výkon a o výrazný krok se přiblížil zisku mistrovského titulu. Před blížící se Grand Prix Japonska disponuje Marc náskokem 16 bodů na druhého v tabulce, Itala Andreu Doviziosa.
Marcův výkon v rámci GP Aragónska velmi pozitivně hodnotí i manažer továrního týmu Repsol Honda pan Livio Suppo.
„Nebyl to pro nás vůbec snadný víkend, protože se jely oba páteční tréninky na mokré trati. Proto se mohli všichni jezdci připravovat na závod až v průběhu soboty, to byl také důvod toho, proč byly pneumatiky velkým otazníkem. Marc se rozhodl dát na obě kola tvrdou gumu, proto se v úvodu závodu snažil především mnoho neztrácet, díky tomu ale mohl v závěru závodu tvrdě zaútočit. Myslím si, že z pohledu šampionátu to pro nás byl velmi důležitý závod. V loňském roce Marc oslavil titul již v Japonsku, letos tam přijíždí opět na čele šampionátu. Šanci na zisk titulu ale stále mají oba naši jezdci, jak Marc, tak i Dani,“ řekl Livio Suppo.

zdroj: bikeracing.cz/speedweek, foto: repsol

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno