Několik dní před startem letošního prvního oficiálního testu MotoGP vyjedou na trať testovací jezdci, kteří budou mít trať k dispozici po celé tři dny.

Již na konci ledna, konkrétně od 28. do 30., vypukne letošní první oficiální předsezónní test jezdců a týmů královské kubatury MotoGP. Tento test bude jako tradičně i letos probíhat na malajském okruhu Sepang International Circuit.

Ještě před tím, že na trať vyjedou oficiální jezdci královské kubatury MotoGP, rozhodla se řada týmů uspořádat ještě privátní testy, na nichž budou přítomni pouze testovací piloti. Tento privátní test vypukne již 24. ledna a bude probíhat opět tři dny, tzn. na trati budou jezdci do 26. ledna.

Této příležitosti testovat nový materiál se rozhodly továrny Ducati, Honda, Yamaha, Aprilia a také KTM. Co se samotných jmen týče, na motocyklech Ducati uvidíme Casey Stonera a Michele Pirra, Hondu bude testovat Stefan Bradl a Takumi Takahashi, Suzuki Sylvain Guintoli, Yamahu Katsuyuki Nakasuga a Kohta Nozane, Aprilii Matteo Baiocco a KTM osedlá Mika Kallio.


zdroj: bikeracing.cz; foto: Honda, Ducati, Suzuki, KTM

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno