Manažer továrního týmu Repsol Honda MotoGP prozradil, že další kontrolu zdravotního stavu čeká Marc Márquez před Vánocemi.

Španělský závodník Marc Márquez musel kvůli zranění očního nervu, které se přivodil při pádu v rámci vlastního tréninku, vynechat poslední dvě Grand Prix letošní sezony včetně posezónního testu na okruhu Jerez de la Frontera.

Nyní se k aktuálnímu stavu Marca Márqueze vyjádřil i manažer továrního týmu Repsol Honda – Alberto Puig. Dle jeho slov budou další lékařské prohlídky následovat před začátkem Vánoc.

„Pro nás je důležité, jak se Marcovi daří a zatím je jeho aktuální stav podobný, jako tomu bylo před závody v Portimau a Valencii. Potřebuje čas, aby si odpočinul a zotavil se. Co se týče jeho problému s okem, tam jediné, co můžeme dělat, je čekat. Před Vánocemi jsou naplánované další prohlídky a tam uvidíme, jakým směrem se situace vyvíjí. Pak můžeme udělat rozhodnutí, jaké máme možnosti. Samozřejmě není dobré, že musel chybět při testech v Jerezu, ale taková je bohužel situace,“ řekl Alberto Puig.

 

 

 


zdroj: www.bikeracing.cz, foto: repsol-media

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno