Britský závodník Bradley Smith se při tréninku na vytrvalostní závod v Německu zranil a jeho účast v domácí Grand Prix je nejistá. Seriál pokračuje již o tomto víkendu na Silverstonu

Britský závodník Bradley Smith se chtěl o tomto víkendu zúčastnit vytrvalostních závodů na německém okruhu Oschersleben, bohužel ale již v pátečních volných trénincích došlo k nepříjemnému pádu, kde se Smith následně i zranil.
 
 
Smith byl bezprostředně po tomto pádu převezen do nedaleké nemocnici v německém Magdeburgu, kde podstoupil důkladné prohlídky. Ty sice vyloučili jakékoliv zlomeniny, ale potvrdily poraněné vazy v pravém koleni. Z tohoto důvodu musel Bradley podstoupit také krátkou operaci. Následně Bradleyho čeká cesta do Barcelony, kde jej na soukromé klinice bude vyšetřovat Dr. Mir.
 
 
„Bohužel jsem při tomto pádu utrpěl zranění kolene. Při prohlídce se ukázalo, že mám poraněné vazy v pravém koleni. Nyní nás čeká ještě konzultace s doktorem Mirem, jenž zná má předešlá zranění a navrhne optimální postup další léčby. Zatím není jasné, zda budu moci nastoupit do domácí Grand Prix příští týden v Silverstone. Já osobně ale udělám maximum pro to, abych před domácími fanoušky nechyběl,“ řekl Bradley Smith.
 

Foto: yanaha Tech3

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno