Již v soboru vyrazí Casey Stoner na malajském okruhu Sepang International Circuit ke svému premiérovému testu v barvách italské továrny Ducati.

Již zítra nastoupí australský jezdec Casey Stoner ke svému premiérovému testu motocyklu Ducati poté, co opustil spolupráci s japonskou továrnou Honda. Vše je na začátek testu v Malajském Sepangu připraveno a jak Ducati potvrdila, Casey již provedl společně s týmem techniků a prvotní nastavení motocyklu.
 
Testy v Sepangu budou probíhat zítra i v neděli a dle dostupných informací má již Casey řadu plánů, co vše je třeba vyzkoušet. Na trati v Sepangu bude společně s Caseym na trati i stálý testovací jezdec italské továrny – Michele Pirro.
 
Zatímco Stoner nastupuje k testům až zítra, Pirro se objevil na trati s novým motocyklem Ducati GP16 již včera a poskytl také první pocity z nového motocyklu.
 
Jak prozradil jeden z členů testovacího týmu, Ducati se již na spolupráci se Stonerem těší. „U Caseyho nikdy nevíte. Někdy následuje testovací plán, jindy se ale rozhodne zcela jinak. Je také klidně možné, že po pěti odjetých kolech se rozhodne, že začne zkoušet i některé díly z loňské motorky a postupně je porovnávat. Každopádně jeho zpětná vazba bude užitečná.“

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno