Druhý den závěrečného předsezónního testování MotoGP patřil dost suverénně Yamaze – první tři nejrychlejší časy patřily jim! Do první desítky nakouknul i Valentino Rossi.

Okruh Losail v katarském Doha dnes nabídl druhý den závěrečného předsezónního testování MotoGP, během kterého se prosazovali piloti Yamahy. Nejrychlejším ze všech testujících jezdců byl nakonec tovární jezdec Monster Energy Yamaha MotoGP Teamu, Maverick Viňales, a to před zástupcem satelitního týmu Petronas Yamaha SRT Franco Morbidellim. Třetí pozici poté vybojoval druhý z tovární pilotů Yamahy, Fabio Qartararo.

Navíc solidně zajel i Valentino Rossi, který dlouho patřil mezi top pět jezdce a nakonec odjížděl na hotel s osmou pozicí. V první desítce pak jistě potěší čtvrté místo pro Francesca Bagnaiu na tovární Ducati a permanentně se v těchto testech drží mezi nejrychlejšími Aleix Espargaro na Aprilii.

První dva jezdci čtvrtečního testování opět překonali rekord okruhu, který zde zajel na Hondě Marc Márquez v sezoně 2019.

 

 

 

 

 


zdroj: www.bikeracing.cz, foto: motogp.com, yamaha.racing.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno