Většina továrních týmů potvrdila účast na dvoudenních testech, které se budou na rakouském Red Bull Ringu konat těsně po Grand Prix Německa. Staronová trať v seriálu Mistrovství světa zaslouží pozornost

Již v polovině srpna se pojede na rakouském okruhu Red Bull Ring premiérová Grand Prix Rakouska a řada týmů královské kubatury MotoGP se rozhodla měsíc před tímto termínem využít možnosti oficiálního testování.
 
Na trati v rakouském Spielbergu se tak představí hned několik týmů včetně předních jezdců MotoGP. Svoji účast na tomto testu doposud potvrdily včetně oficiálních jezdců tovární týmy Ducati, Suzuki, Yamahy a Aprilie. Ze soukromých týmů s testy v Rakousku zatím počítá jen LCR Honda.
 
Celkem dvoudenní testy v Rakousku budou probíhat v termínu 19. až 20. července, což jsou pouhé dva dny po skončení Grand Prix Německa na okruhu Sachsenring. Právě z tohoto důvodu tak bude pro zúčastněné týmy i jezdce nezbytné se ihned po závěru GP Německa pustit do balení materiálu a vydat se na cestu do Rakouska.
 
Dle nejnovějších informací se v Rakousku představí i oficiální testovací jezdec italské továrny Ducati – Australan Casey Stoner.


Více informací před Grand Prix Rakouska najdete …ZDE

Foto: RedBull

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno