Na začátku minulého týdne zatkla policie majitele týmu Forward Racing a zmrazila jeho účty, další účast týmu v letošní sezoně je zatím nejistá

Na začátku tohoto týdne šokovala celý paddock závodů Grand Prix zpráva o zatčení majitele privátního týmu Forward Racing, jenž působí v kubaturách Moto2 a MotoGP. Pan Giovanni Cuzari byl zadržen ihned po návratu z Grand Prix Německa na Sachsenringu. Dle policie je důvodem jeho zatčení podezření z četných daňových podvodů, které měl Cuzari realizovat mezi svými několika společnostmi a závodním týmem.
 
 
S ohledem na zatčení Cuzariho a současnému mražení jeho účtů je nyní velmi nejisté, zda jeho tým Forward Racing odcestuje k další Grand Prix v americkém Indianapolis. Doposud ani samotní členové týmu včetně jezdců nevědí, zda budou moci v desáté Grand Prix sezony startovat.
 
„Ohledně našeho dalšího působení si děláme starosti. Myslím si, že moje ruka bude pro Indi již někde okolo devadesátiprocentního stavu, takže bych tam moc rád startoval. Celkem nutně potřebuji závodit a získat nějaké body a dobré výsledky. Vše ale ukáží následující dny,“ řekl Stefan Bradl.


GP RedBull Indianapolis USA se pojede již  9.srpna 2015 !!!

Foto: Forward

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno