Valentino Rossi po Grand Prix České republiky prohlásil, že v letošní sezoně je již z jeho strany velmi nereálné bojovat o mistrovský titul.

Po Grand Prix České republiky na brněnském Masarykově okruhu ztrácí italský závodník Valentino Rossi na současného lídra šampionátu Marca Márqueze již propastných 53 bodů v průběžném hodnocení šampionátu. Na toto konto již situaci komentoval i samotný Valentino Rossi.
 
Dle slov Valentina je již boj o mistrovský titul v jeho podání velmi vzdálenou realitou a pokud se nestane nic neočekávaného, musí se spokojit s tím, že letos již do boje o nejvyšší stupínek v hodnocení šampionátu nezasáhne.
 
 
„Nemyslím si, že bych se ještě v letošní sezoně mohl zapojit do boje o mistrovský titul. Udělal jsem již příliš mnoho chyb, které mne stály spoustu bodů. Nyní jsem jednoduše již příliš vzdálený Marcovi, 53 bodů je obrovská ztráta. Marc není v letošní sezoně jen rychlejší, ale dělá mnohem méně chyb a dělá v důležitých chvílích správná rozhodnutí. Samozřejmě se pokusím udělat maximum, ale pokud se nestane nic neočekávaného, nebude to vůbec snadné,“ řekl Valentino Rossi.

Foto: yamaha.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno