Tovární tým Movistar Yamaha MotoGP v oficiální tiskové zprávě odmítá nařčení jejího jezdce Valentina Rossiho. Finále letošního ročníku se jede již o tomto víkendu na trati ve Valencii

Jde nám o tiskovou zprávu vydanou společností Repsol Media Service v neděli 25. října 2015 s názvem “Pedrosa vyhrávál a Marquez havaroval po nesportovním kopu Rossiho”, stejně jako tiskovou zprávu vydanou Honda Racing Corporation v pondělí 2. listopadu 2015 s názvem “Otázky a odpovědi se Shuhei Nakamotem, HRC výkonným viceprezidentm”.
 
Yamaha by chtěla vyjádřit svůj nesouhlas se slovy, které byly použity, aby informovaly o incidentu mezi jezdci Valentinem Rossim a Marcem Marquezem.
 
 
Obě tiskové zprávy měly zahrnuty slova, která obviňují Valentina Rossiho z kopání do motocyklu Marca Márqueze, což je něco, co nebylo prokázáno při šetření ředitelství závodu.
 
Proto odmítáme formulace použité v těchto zveřejňovaných prohlášení, které neodpovídají zjištěními ředitelství závodu. Yamaha si nepřeje uzavřít další diskusi o této nešťastné záležitosti. Naše touha je uzavřít sezonu MotoGP 2015 co nejlepším možným způsobem.
 
Jedeme do Valencie s jasným úmyslem, že se budeme snažit všemi silami získat to, v co věříme, že to bude nezapomenutelná finále se všemi jezdci a týmy závodícími příkladným sportovním způsobem, hodným nejvyšší kategorie motocyklových závodů.

Foto: yamaha.racing

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno