Johann Zarco právě testuje v japonské Suzuce tovární speciál Suzuki z MotoGP. Zatím ale o potenciálním angažmá nehovoří.

Francouzský závodník Johann Zarco se rozhodl i po loňském zisku titulu v kubatuře Moto2 zůstat v této kategorii a nepřestoupil do královské kubatury MotoGP. Jak již ale sám naznačil, pro sezonu 2017 již jeho cesty velmi pravděpodobně do královské kategorie povedou. Po jednáních s týmem Tech 3 nyní tento Francouz testuje Suzuki.
 
Jak potvrdila továrna Suzuki, Zarco se nyní nachází v Japonsku, kde na testovací trati Suzuki testuje speciál z královské kubatury MotoGP. Testy se odehrávají na trati Suzuka, kde se Johann také v rámci testu připravuje i na start v populární 8 hodinovce v Suzuce.
 
„Ano, dohodli jsme se společně se Suzuki na tom, že budu v Japonsku testovat speciál MotoGP. Je to pro mne skvělá příležitost. Zároveň tento test beru jako částečnou přípravu na osmihodinovku v Suzuce, kde budu startovat také v barvách Suzuki. Nabídli mi účast v tomto závodě, a protože jsem nikdy nic takového nejel, tak jsem souhlasil. Rád trénuji na sériových motorkách, takže to pro mne bude zajímavá příležitost. Zároveň se už moc těším a věřím, že odvedu dobrou práci,“ řekl Johann Zarco.

Foto: Johan Zarco.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno