Nový Motohouse přichází s nečekaným dárečkem. Uvnitř každého čísla najdete speciální aršík samolepek pro vás i vaše motorky. Přijďte teda pobejt a pokecat, těšíme se – stánek hned naproti BMW v hale 3 … a těšte se nejen na prima časák, ale i kafe 


MH EXCLUSIVE – NOVINKY 2015

BMW F 800 R
Malá, drzá, německá. Nikdy nebyla tak obyčejná, jako ty okolo a to se ani s novinkou 2015 nemění.

Yamaha YZF-R1
Australský Eastern Creek byl svědkem celosvětové premiéry nové Yamahy R1. Byli jsme při tom. A byla to neskutečná šleha!

Jestli něco Italové mají, tak je to obrovský smysl pro drama. Nová Panigale ho servíruje po tunách a přidává k tomu rychlost, která vás zaručeně ohromí.

KTM 1290 SUPER ADVENTURE
Něco neuvěřitelného postaveného na dvě kola. Polárkový dort se vším, co se na něj dá nastrojit a o co si jej lze vyšušňat. K naprosté dokonalosti, až na samotnou špičku!

 

Yamaha YZF-R1


 

ANGLIE

Suzuki GSX-R1100M
Píše se 91´a na planetu zemi přilétá nová ničím neřízená střela. Jaké bylo svezení na superbike s nelitrovým objemem s dobách, kdy se o odpružení vědělo maximálně to, že tam být má…

DESMO ROZVODY
Mám s ním jezdit, nebo je zralý na generálku? To je otázka, kterou si nutně musíte položit, když máte před sebou neznámý motor v mašině, která pravděpodobně dlouhá léta nejezdila.


 

TESTY

INDIAN CHIEF CLASSIC
Pravda je, že se severoamerickými indiány nemá Indian Chief společného vůbec nic, ale v jeho jméně se nese tradice a krom toho jde o výjimečnou motorku. Ve všech směrech.

SUZUKI V-Strom 1000
Stromek je legenda. Vždycky na něm jezdili právě ti, kteří se nebáli dlouhých cest, využívali jeho spolehlivost i nízké náklady s ním spojené.

KTM FREERIDE 250R vs. E-XC
Ještě předtím, než se s Carlosem, který si dnes zcela výjimečně vytáhl kartu druhého jezdce, vrhneme do víru zábavy, oba stroje staticky fotíme, dokud jsou čisté, panensky nedotčené a nabité.

 


SPORT

TESTY MOTOGP
Nejlepší je Marc Marquez, to se ví. Nebo to bude jinak?

MS SUPERBIKE
Sezona je otevřena, stavidla odjištěny a proud závodních víkendů začíná pomalu znovu omílat svůj nekonečný kolovrátek. A bylo to dobrý, hodně dobrý!

ROZHOVOR
Karel Březina, televizní komentátor a motoristická ikona oslaví v těchto dnech sedmdesátku. Šli jsme s ním tedy na pivo. Protože, to se přeci má.

HOLKY SPORT
Druhý díl seriálu o sportovních podprsenkách. Tentokrát na české kůži pod středoevropským sluncem.


 

MIX

ROZHOVOR
Wim Peters – Öhlins. Když se člověk zajímá o jednu věc už víc než 40 let,  dá se předpokládat, že o ní bude něco vědět. A pokud  je průkopníkem nových technologií.

ENDUROŠKOLA
11x enduro báje a pověsti. Znáte to, něco se na louce řekne a za druhým kopcem už je z toho fáme jako řemen. Vyvracíme ty největší blboviny.

ŘÍDÍCE JEDNOTKA
A elektronika v motorce všeobecně. Stačí opravdu laptop k tomu, abychom ze staré vrány vykouzlili dračici jen jedním malým pohybem?

ADVENTURA
Jižní Amerika se dá zvládnout v pohodě za deset dní. A nemusíte být ani pilotem MotoGP, i když na druhou stranu, jistá výhoda to je.

INDIAN SCOUT
Základem tohoto krasavce se stal Indian Scout z roku 1949, u této značky pro neznalé historie překvapivě řadový dvouválec s objemem 440 cm3. „Vyrazil jsem s přítelem na sever, abychom koupili Kawasaki W1“

 

 

Motohouse (CZ i SK) 3/2015 v prodeji od pondělí 9. března 2015
…nebo na výstavě MOTOSALON 2015 v Letňanech

• cena 99 Kč (SK verze 3,80 €)
• roční předplatné 750 Kč, 880 Kč s katalogem (SK roční předplatné 29 €)
• info předplatné: www.send.cz

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno