Jistě jste postřehli, že titulka letošního katalogu Motohouse je jiná. Ano, my totiž slavíme. Ta dvě X v jejím středu neznamenají nic jiného než dvacítku a ta zase počet let, po která tato publikace vychází.

Dvě desítky let to už je, kdy se partička kolem našeho pana vydavatele v hospodě u piva usnesla, že v té době jediný katalog na českém trhu stojí za prd a že to dokáže sepsat a udělat líp. Nekecali tenkrát, dokázali to. První ročník měl 132 stran, na nich nějakých 300 motorek, a jelikož Tomáš Novák tou dobou vydával taky věhlasný Penthouse, volba názvu nebyla zas tak složitá.

Mluvit o tom, jak se za těch dvacet let změnil motorkový trh, nemá smysl, to každý z nás vnímá. Budeme trochu sobecky mluvit o nás, o tom, jak se měnil právě katalog Motohouse. Nebylo to totiž málo myšlenek, energie a práce – každý rok ho trochu posunout, vylepšit a nabídnout vám čtenářům všechny ty obrázky a informace co nejlépe.

A tady je tedy letošní výsledek. Opět navýšení obsahu, opět větší počet stran, větší fotky, komplexnější informace v tabulkách. Oproti loňsku jsme též přidali, podle ohlasů pozitivně přijatou, srandičku s písničkama i do kategorie Heritage. Chceme, abyste se bavili, a jsme moc rádi, že vycházíme ještě před časem vánočních svátků, kdy má na nejvíce času na čtení a listování snad každý z nás…

Nová sezona 2018 se blíží, tak ji otevřete s Motohouse Katalogem motorek – a uvidíte, že bude povedená.

Motohouse katalog motorek a čtyřkolek 2018
…v prodeji od pátku 15. 12. 2017
Cena: 159 Kč (na Slovensku 5,80 €)

Floowie: http://www.floowie.com/cs/zobrazeni/mkt-2018

Digiport: http://www.digiport.cz/detail/floowie_pu/0/778_Motohouse_katalog_motocyklu_a_ctyrkolek_2018

AlzaMedia: https://www.alza.cz/media/motohouse-katalog-1-2018-d5232260.htm?o=1

 

 

nebo již brzy rovněž v aplikaci, kterou najdete na App Store nebo na Google Play.

15 KOMENTÁŘE

 1. Ještě mě teď napadlo. Katalog Motohouse budete moct pořídit na našem stánku v Brně na výstavě Motosalon. Přijďte, rádi se s vámi uvidíme…

 2. Zdravím. Poslední katalog se mi podařilo koupit v 2015. Poradíte, jak se dostat k novému katalogu 2018?
  Díky

  • Ahoj, MH Katalog prochází naprosto identickou distribucí jako časopis, u něhož žádné stížnosti nezaznamenáváme. To je divné. A nebo spíš i logické, katalog vychází na konci roku tak, abychom stihli svátky a vánoční čas. Tím pádem se v praxi může stát, že nyní jsme již měsíc a půl po datumu začátku prodeje a leckde už skutečně není. Další redistribuce a dotisk se bude dít před výstavou Motosalona na začátku března, a pak ještě jednou to samé před prázdninami (sezonou). Neumím to říct za každé místo prodeje konkrétně, ale třeba na všech třech benzinkách po cestě do práce je mají.

   Každopádně již dnes pracujeme na systému přímého prodeje do dalších let. A pak už by neměl nikdy problém

   Díky moc, Honza MH

 3. Dostal jsem katalog po 20ti letech opet k Vánocům, a musim říct, ze ten posun za těch dvacet let je neuvěřitelný. Po graficke strance je to absolutni pecka, gratuluji a preju do dalsi 20 mnoho spokojenych čtenářů.

  • Ahoj, právě jsem to prověřil v SEND a všechny MH katalogy odešly předplatitelům v pondělí 18. prosince 2017

   Tedy, prosím, napiš mi na: honza@motohouse.cz bližší info a já to prověřim, kde se stal zádrhel

   Díko moc – Honza redakce

   • Číslo 1-2/2018 prišlo do schránky na SVK 15.1.2018. To je už roky štandardné slovenské vianočné oneskorenie. Tento rok však prišlo bez katalógu a kalendára. Vysvetlenie distribútora na Slovensku, citujem: “…katalógy aj kalendáre nám boli doručené neskôr. Budeme ich zasielať spolu s číslom 18/3, ktoré vychádza začiatkom februára.”

 4. Nazdar. Tomu sa hovorí dokonalá distribúcia. Slovensko, Ružomberok, 16.12.2017 7:30, predajca TOPAS v Kauflande počet katalógov 2ks! Aj keď mám predplatné, neodolal som, čakať do polovice január sa mi nechce… Toľko spravodajstvo zo Slovenska 😉

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno