AKTUALIZACE 2. DUBNA 2020
: I v aktuální situaci myslíme na to, abyste měli neustále co číst a mohli se všemi okolo sebe sdílet společnou  vášeň pro motorky. V tomto týdnu tak proběhl tradiční jarní dotisk a redistribuce MH Katalogu 2020.

Nově s možností objednat jednorázově do schránky – v době restriktivních opatření za cenu stejnou jako na stáncích:

 

OBJEDNAT JEDNORÁZOVĚ ZA CENU JAKO NA STÁNKU:

Motohouse Katalog motocyklů a čytřkolek 2020

Aktuální vydání časopisu Motohouse 4/2020

 

 


 

* 22. ročník
* 349 modelů
* navýšení  na 244 stran
* 7
5 novinek
… a stále stejná cena 159 Kč !

 

 

SPORTOVNÍ / STYLOVKY

 

 

Dovolte, abych vás jménem redakce Motohouse přivítal na stránkách katalogu 2020. Ten by se měl stát vaším průvodcem po trhu a měl by vám umožnit udělat si přehled, vybírat, snít. Nemyslete si, sníme tady i my během toho měsíce, kdy ho pro vás připravujeme.

Motorky, které jsme už stokrát viděli, i ty úplně nové, čas od času se člověk přistihne, jak zírá na fotku a hlavou je někde na silnici. Chybí snad už jen vydávat zvuky přes zavřené rty.

 

NAHÁČE / CROSS & SUPERMOTO

 

 

Podzim roku 2019 a především veletrh EICMA v Miláně přinesly další vlnu novinek, která ukázala, kam se bude v nejbližších letech ten náš motorkový svět vyvíjet. Hlavní směry budiž v podstatě dva. Předně jsou to malé levné motorky. Kdo z velkých výrobců je ještě neměl, ten je přidává.

Navíc se nám hodně pouští do hry Čína a nutno říct, že kvalita i design jejich motorek jdou citelně nahoru. Ale to je všechno tak trochu nenápadné, bez humbuku. Ten na sebe strhává opačná strana, ten druhý směr – nadupané superbiky a naháče. 200 koní už není žádná hranice, jdeme dál!

 

CESTOVNÍ / HARD & HEAVY

 

 

A zdaleka už ne jenom u kapotovaných motorek, tento „nešvar“ se nám rozlézá i do naháčů. Sledovat ostrý souboj Ducati a Kawasaki bude hodně zajímavé. Jedna věc je jasná, motorek je nepřeberné množství a čím dál víc výrobců má odvahu vydat se mimo hlavní proud.

Díky tomu už bude asi opravdu jen malé procento těch, kteří můžou říct, že si fakt nevyberou. Přeji vám, ať mezi ně nepatříte, a naopak ať máte strojů v hledáčku víc. Pak si motorky udrží vaši pozornost, budou cílem vašeho myšlení a snění. Příjemná starost, ne?

 

 

CESTOVNÍ ENDURO / ČTYŘKOLKY

 

 

Pokud máte v úmyslu vybrat si novou motorku, gratulujeme a přejeme dobrou volbu. A pokud čtením katalogu budete „jen“ krátit dlouhé chvíle, ať vám udělá spoustu radosti.

To je ten důvod, proč se Motohouse parta už po dvaadvacáté zavřela na měsíc k počítačům a dala tuhle malou motorkářskou knihu radosti dohromady. Děkuji všem, kteří se na ní podíleli, odvedli jste skvělou práci v neuvěřitelném časovém presu. Stálo to za to!

 


Motohouse katalog motorek a čtyřkolek 2020

v prodeji od úterý 17. prosince 2019
cena: 159 Kč (na Slovensku 5,80 €)
informace: www.motohouse.cz

…nově lze katalog objednat i poštou na www.send.cz

 

 

6 KOMENTÁŘE

  1. Zdravím, trochu jsem zaspal, já vím. Ale dá se někde MH2020 sehnat? Existuje síť distributorů? Myšleno seznam firem (trafik) , kde se to dá zkusit?
    Web http://www.send.cz nefunguje.
    Díky Filip

  2. Naozaj vyborna praca, tak ako kazdy rok. Skoda len, ze pri Speed Triplovi RS ste nechali foto modelu 2019 a uvadzate, ze pre rok 2020 zostava bezo zmien. Model 2020 ma v skutocnosti ine farebne schemy.

    Inak bomba a pekne, prehladne citanie.

    Vdaka!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno