Jako každý rok se blíží tradiční předvánoční MotoMoto Party. Ačkoli původně vznikla na základě nelidského nátlaku čtenářů časopisu Motohouse, dávno již přerostla v party pro všechny fandy motocyklů, pohodová stvoření a významné osobnosti v oboru.

Letos vychází termín na sobotu 11. 12. 2010, oficiální startovní výstřel z výfuku zazní v 19.00. S ohledem na rejpaly znající staré časy je ale možné přijít už odpoledne a věnovat se benzínovým hovorům o několik hodin déle (tito aktivní milci oktanové mluvy budou zneužiti k věšení výzdoby). Bar Hockeyka na Jungmannově náměstí 19 v centru Prahy bude připraven (www.lunchtime.cz/hockeyka).

V plánu je jako obvykle welcome drink od strýčka Jacka, módní přehlídka motocyklového oblečení 4SR (možná i něčeho pikantního), premiéra stuntridingového videa pod dohledem členů nově vzniklé Asociace stuntridingu, křest luxusního kalendáře, vystoupení rockové kapely K2 (tři energií nabité dámy, o nichž si více přečtete v posledním čísle Motohousu), tombola s hlavní cenou – ježdění na okruhu s agenturou Racetrack service a dalšími splendidními cenami našich svěžích partnerů – 4 Street Racing, Racetrack Service s.r.o., PP Tuning, MMB, Abus, Mototechnologi, Partsdepot.cz, KTM-Autonova, Lojzo, Ready2race.cz, Sebimoto, Ducati, Gatta, MGM Agency a JenProMuze.cz. Hlavním mediálním partnerem letošního ročníku je SUPERBIKE-online.cz.

Podle posledních informací se můžete těšit na superbike CBR1000RR, se kterým Matěj Smrž absolvoval letošní sezónu seriálu IDM. Sám Matěj s bratrem Kubou budou samozřejmě na akci také.

Obvykle si na vás, naše rozmilé návštěvníky, vymýšlíme také nějaký špek. A ten vám zde samozřejmě nevykecáme. Počítejte prosím s tím, že bude jako vždy narváno. Myslete také na své kolegy pařmeny a vezměte s sebou nějakou sympatickou kamarádku. I pro křehká stvoření máme připraveny každoroční soutěže (o nejkratší sukni, o nejhezčí botičky a o nejzajímavější silonky). Ocenění bývají neuvěřitelně hodnotná. Atmosféra hutná. Hudba hlasitá. Dámy komunikativní. Je tedy dobré se na to připravit, do ostatních nestrkat, dívkám nezvedat sukně jako v první třídě, v pátek si odpočinout a natrénovat společenské věty „S dovolením“, „Děkuji“, „Dáte si drink slečno?“ a „Najděte mi občanku, ať trefím domů.“ Vždycky jsme byli rádi, že jste takoví pohodáři. Těšíme se na vás!

Foto: Archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno