Motosalon bude v roce 2020 opět v Brně. Těšte se na premiéry nových modelů, stovky motorek a čtyřkolek a skvělý doprovodný program.

 

Několik novinek najednou

Další již 11. ročník mezinárodního veletrhu motocyklů, čtyřkolek, příslušenství a oblečení se opět rozjede naplno v termínu 5. – 8. března 2020, a to na brněnském výstavišti. Témata nadcházejícího ročníku budou více než zajímavá – Z deníku motorkáře a Zlaté české ručičky.

 

Burger Aréna

Ve spolupráci s organizátory Burger Festu vznikne letos v pavilonu Z, který se nachází v těsném sousedství pavilonů P a F, Burger Aréna. Burger Aréna nabídne pestrou skladbu prodejců burgerů a dalšího občerstvení nejenom z masa, ale připraveny budou i pochutiny pro vegetariány. Cílem je zajistit větší komfort v nabídce stravování jak pro vystavovatele, tak pro návštěvníky. Součástí haly Z bude i pódium s vlastním programem.

 

Přestavby

Letos bude Motosalon rozšířen o další sekci, a to o přestavby. Komunikace bude směrována jak na cílovou skupinu Motosalonu, která se zajímá zejména o nové motocykly a vybavení, tak na fanoušky přestaveb, kteří dosud neměli důvod Motosalon navštívit. Customy tak rozšíří formát standardního veletrhu na „motorkářskou akci“, kde se motofandové rádi potkávají a baví.

 

TERMÍN 5. – 8. března 2020 – BRNO

 


zdroj: TZ

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno