Necelý měsíc zbývá do zahájení Motosalonu, a než se všechny nablýskané krasavice a krasavci dopraví do Brna, pojďme si prozradit, co nás na výstavišti 5.-8. března čeká.

 

 

Dva hektary plné motorek, čtyřkolek i příslušenství

 

Letošní MOTOSALON bude opět obří a zabere celkově přes dva hektary výstavní plochy, v čisté výstavní ploše pak téměř 9 000 metrů čtverečních. Pavilony P a F i volné plochy obsadí přes 150 firem, zastupujících 400 značek.

Těšit se můžete na značky *Aprilia, *Honda, *Kawasaki, *Suzuki, *KTM, *BMW, *Harley-Davidson, *Moto Guzzi, *Triumph, *Yamaha, *Piaggio, *Indian, *Ducati, *MV Agusta, *Husqvarna, *Vespa, *F.B. Mondial, *Jawa, ale také *TM Racing, *Lambretta, Böhmerland, *Royald Enfield, *Gasgas, *PBS, *Motor Village, *MP Korado CZ, *Nipponia, *Askoll, *TRS Motorcycles, *EM Electric Motion či *Ural. Ze čtyřkolek pak zejména Can-Am, BRP a Goes. Nedílnou součástí bude nabídka veškerého moto-příslušenství a doplňků.

 

 

Potkejte se s tvůrci unikátních přestaveb 

 

Premiérová mezinárodní soutěžní výstava upravených strojů a unikátů Czech Custom Grand Prix 2020 představí v hale F kolem stovky strojů v deseti kategoriích. „Budete mít jedinečnou šanci vidět na jednom místě opravdu špičkovou přehlídku unikátních motorek,“ zve vedoucí organizátor Ondřej Hrůza.

Svým rozsahem a zastoupením jde o největší akci ve střední Evropě, která ukáže, co se na tomto poli aktuálně děje. Velká část úpravců navíc na výstavě přímo bude a bude možné s nimi třeba pohovořit. To vše v příjemné neformální motorkářské atmosféře.“

 

Nenechte si ujít absolutní kaskadérskou „pecku“

 

Klání profesionálních i amatérských kaskadérů bude absolutní pecka, slibuje organizátor a kaskadér Adam Peschel. Co čeká návštěvník Czech Stunt Grand Prix?

„Motosalon zatím nikdy nehostil žádnou soutěž motocyklových kaskadérů, a to jsme se rozhodli letos změnit. Jezdce z řad profesionálů i amatérů čeká soutěž ve tříminutovém volném stylu. Kaskadéři převážně používají silné sportovní a specificky upravené motocykly, se kterými dokážou od klasické jízdy po zadním kole, přes triky technicky náročné, popírající fyziku, až po extrémně dynamické a rychlé drifty. Hodnocení bude mít na starosti zkušená porota. Pro jezdce je připravená veliká plocha s kvalitním povrchem vedle haly „Z“, což jim umožní předvést ty nejlepší triky.“

 

BURGER ARÉNA s pochoutkami nejen z masa

 

Tuny burgerů, hektolitry piva. Tak bude vypadat největší krytý český streetfoodový festival BURGER ARENA, který odstartuje na brněnském výstavišti společně s veletrhem Motosalon. Při přípravě akce spojili síly pořadatelé dvou největších burgerových událostí v zemi – BURGERFEST a Burger Street Festival.

60 stánků a foodtrucků najde zázemí v majestátním pavilonu Z a v jeho blízkém okolí. Očekávatelný „burgerový“ sortiment doplní i další pochoutky a nápoje, které k burgerové kultuře neodmyslitelně patří. A pořadatelé slibují, že na své si přijdou i ti, kteří hovězí maso nemusejí.

Všem typům návštěvníků je přizpůsobený i doprovodný program. Kromě cooking show na pódiu, kde se představí čeští i zahraniční kuchaři a grill masteři, bude nachystaná škola vaření pro děti i dospělé, do arény přijede Jack Daniels truck.


zdroj: TZ BVV

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno