Výstava v Letňanech už jede v plném laufu a my k fotogalerii z příprav přidáváme i pár obrázků z aktuálního dění

Samozřejmě nejvíc spokojeni jsme s cvrkotu okolo našeho stánku. Za registraci na náš web zde dostanete pivko a točí se o sto šest, což je absolutně v pořádku. Velkou pozornost přitahují i obě motorky na našem stánku – Diavel i Brutale.

Bernard

Jako každý rok, i letos si budeme do svých deníčků udělat velkou sbírku všelijakých slečen, dívčinek a slušivých deštníčků. U motorek je těhle koťat hromada – a my děkujeme za speciální pozornost slečnám od PP Tuningu.

…ale je to hlavně o motorkách! A je dobře, že si v Letňanech můžeme prohlédnout snad všechny nejpodstatnější novinky roku. Zde malá hitparáda podle toho, jak poskočila srdíčka jednotlivých redaktorů:

Somik: U mě to letos jednoznačně vyhrála W800 od Kawasaki. To je prostě přesně to „ONO“ za čím se budu honit celej rok honit, jen abych se mohl svízt, aspoň na chviličku. Je to čistý, stylový, jednoduchý. Jo, tuhle motorku já od prvního okamžiku prostě miluju!!! Stejně, jako tyhle dvě u nás na stánku…

…….

Carlos: Letos se taky nejvíc těším taky Kawu, ale já teda z dovolením víc na ZX-10R :o))  Ale největší srdeční fascinaci z veletrhu mám někde jinde. Ta KTM a jejich nová stopětadvacítka – to je přesně to, kvůli čemu bych se nejradši vrátil zpátky o pár roků a stal se znova motorkářem. To doporučuju si nenechat ujít…

……

Karda: Já mám slabost pro GSR600, a když bylo letos avizováno, že bude GSR750, těšil jsem jak malej kluk – a nezklamala, je od pohledu lehká, svěží, bude to bzzzzzuk. Ale jestli je to opravdu „srdeční“ záležitost, to vám řeknu, až se doopravdy svezu a budu mít hubu od ucha k uchu :o))))). A co mě tady koplo dál? Grossrunner.Jo, je to je trochu nevšední (a ne moc sexy) motorka, ale něco mi říká, že by to mohlo být zatraceně dobré svezení – a to já prostě dávám nade všecko.


Foto: Jan Karásek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno