Doba temna skončila. Po dlouhých týdnech motoristického bezčasí se vládní opatření uvolnila a na Masarykův okruh se konečně mohl vrátit život.

Na Automotodromu v Brně díky tomu naplno znovu rozjeli všechny kurzy motoškol, které v jihomoravské továrně na adrenalin pořádají. Opět tak můžete vyrazit potrénovat svoje jezdecké schopnosti na téměř 5,5 km toho nejlepšího asfaltu v republice.

Stěžejním kurzem je i letos extrémně oblíbená silniční motoškola, díky které se můžete v jízdě na motorce posunout o pořádný kus vpřed. Spoustu rad a neocenitelných praktických zkušeností vám zprostředkují ti nejpovolanější instruktoři v čele s Karlem Abrahamem, Pepou Sršněm a Karlem Táborským.

Zatím můžete vybírat z volných termínů od června do srpna, ale na nic nečekejte, kurzy se rychle plní. Není se čemu divit, trénink je potřeba a karanténa trvala dlouho.

Možnost, jak se pohodlně rozjezdit a získat jistotu v sedle své motorky, nabízí motoškola START. Účastí na tomto kurzu se můžete těšit na intenzivní trénink, který absolvujete v moderním areálu Polygonu. Profesionální instruktoři, individuální přístup a perfektní tréninková plocha – to je kombinace, díky níž se po dlouhé pauze vrátíte na silnici sebejistě a v klidu.

Na Automotodromu Brno samozřejmě nabízejí kurzy s pořádnou dávkou adrenalinu. Pokud jste se někdy chtěli naučit pořádně jezdit po zadním, jejich Stunt motoškola je tou pravou. Žádné hysterické tahání za plyn, parta kolem kaskadéra Adama Peschela vás poctivé wheelie naučí zvládnout přesně tak, jak to dělají profíci.

Na okruhu myslí i na vyznavače terénu – pro jezdce na cestovních i ostrých enduro motorkách mají v nabídce připravené hned dva kurzy.

Adventure motoškola v lehkém terénu je ideální pro těžší stroje, Hard Enduro kurz naopak pro ostré hochy (a děvčata), kteří se za to nebojí vzít v náročnějších podmínkách. Všechny praktické informace včetně cen a volných termínů najdete na webu Automotodromu Brno.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno