Manažer Hondy, pan Marco Chini, je přesvědčen o tom, že Hondě se do příští sezony podaří zlepšit a ve WSBK bude v sezoně 2018 pravidelně bojovat o vítězství.

Superbikový tým Hondy zažil v letošní sezoně WSBK velmi tvrdou lekci. Po příchodu nového motocyklu se jezdci týmu ve většině závodů spíše trápili a na pódiová umístění nebylo téměř ani pomyšlení. Toho si je dobře vědom pan Marco Chini, jenž je nejvyšší postavou Hondy pro superbikové závodění v Evropě.
Zároveň je ale tento muž přesvědčen o tom, že se Hondě podaří celý projekt znovu nastartovat a již v příští sezoně by mohli jezdci týmu Hondy bojovat o pódiová umístění.
„V letošní sezoně jsme dostali opravdu tvrdou lekci. Museli jsme se toho hodně učit a zároveň nás ještě často provázela spousta smůly. Na druhou stranu je ale pravdou, že pokud se nám podaří zohlednit všechny zkušenosti z letošní sezony, mohli bychom v příštím roce zaznamenat výrazné zlepšení. Hlavním cílem je pro rok 2018 udělat motorku již v sériové verzi silnější. Naším jasným cílem pro rok 2018 je ale bojovat na špici v každém závodě,“ řekl Marco Chini.
 

zdroj: bikeracing.cz/speedweek.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno