Dle nejnovějších informací chystá italský tým Puccetti Kawasaki projekt ve WSBK, pro který by rád oslovil italského závodníka Marca Melandriho. Tým by mu chtěl nabídnout tovární Kawasaki stejné specifikace, jako má Rea a Sykes

Italský závodník Marco Melandri po krachu spolupráce s italskou Aprilií v průběhu loňské sezony královské kubatury MotoGP zatím stále marně hledá další uplatnění v motocyklovém sportu. Po několika neúspěšných jednáních, mezi nimiž byla například i možná spolupráce s MV Agustou ve WSBK, se nyní rýsuje nová šance.
 
Dle nejnovějších informací, kdy byly zveřejněny plány v šampionátu Mistrovství světa Superbiků týmu Puccetti Kawasaki pro 2017, již probíhají jednání mezi Melandrim a týmovým šéfem panem Manuelem Puccettim. Jak samotný Puccetti prohlásil, Melandri má u jeho týmu dveře otevřené.
 
„Mým cílem je okolo Marca postavit tým. Je mi jasné, že závodník jeho formátu má pro rok 2017 i jiné exkluzivní nabídky, ale ta naše bude jistě nejatraktivnější. U nás by byl celý tým jen pro něj a zároveň by se cítil jako doma, protože jsme ryze italský tým. Chtěl bych mu nabídnout tovární Kawasaki stejné specifikace, jako má Rea  a Sykes. Je mi ale jasné, že pro jezdce takového formátu musíme zajistit potřebný budget. Zároveň jednáme také s Kawasaki ohledně materiálu, protože pokud do tohoto projektu půjdeme, chceme mít materiál na to, abychom mohli bojovat o přední pozice,“ řekl Manuel Puccetti.

Foto: archiv

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno