Své místo na slunci jistě najde i tenhle nádherný koncept spojující design minulosti se současnou technikou značky MV Agusta.

Už od pohledu je jasná inspirace modelem 750 S z roku 1973, kterému chce značka tímto vzdát úctu. A stejně jako u historického modelu i zde je použitý čtyřválcový motor.

Ovšem pozor, není to ten ze současné litrové Brutale, jak by se dalo čekat. Název odpovídá objemu a při bližším ohledání motoru poznáváme ten ze starší Brutale 920.

Podle fabriky byl ale zásadně přepracován s novými vačkami, radiálním ovládáním ventilů i chlazením. Že by Italové pracovali na novém motoru, který zapadne mezi tříválcové osmistovky a nabušené litry?

Podvozek Öhlins, brzdy Brembo, to je klasika, zbytek pak už jsou divoké designérské kreace. Ty aerodynamické kryty brzdových kotoučů, palubka na nádrži nebo kovaná řídítka, jeden by na ní mohl oči nechat. Tak schválně, nechá se MV Agusta od zákazníků vyzvat k sériové výrobě?

 

 

* designové cvičení dalšího šťastného konstruktéra * upravený motor ze starší Brutale 920 * tisíce toužebných pohledů všech okolostojících

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno