Retro kapotka Superveloce se dá v nabídce značky MV Agusta ještě stále považovat za novou motorku, a tak není divu, že se u ní žádné výrazné změny pro letošek nekonají.

Italové „pouze“ upravili motor, aby splňoval normu Euro 5, což vedlo ke ztrátě celého jednoho koně v hodnotě maximálního výkonu (147 koní spolu s 88 Nm). Pár změn se uvnitř jednotky přece jen odehrálo.

Vnitřnosti mají nižší tření díky DLC povlaku, vodítka jsou titanová, nová ložiska, přepracovaný spojkový koš nebo olejový chladič. Novinkou je také elektronika v podobě šestiosé inerciální jednotky e-Novia, která slibuje lepší ABS, kontrolu trakce i wheelie kontrolu. Drobných úprav se dočkal také rám (vyšší tuhost).

 

 

Z našeho pohledu nejzásadnější novinkou je ale představení Superveloce S. Ta totiž posouvá elegantní styl ještě na další level. Bílé lakování v kombinaci se zlatou, hnědé alcantarové sedlo a hlavně ta nádherná vyplétaná kola!

K motorce navíc dostanete laděný výfuk Arrow s palivovou mapou, který vyžene výkon nad 150 koní. Milujeme ji! Pokud vy taky a na rozdíl od nás na ni máte peníze, skočte na www.mvagusta-czech.cz a pak nám ji přivezte alespoň ukázat.

 

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno