Zkratka RC neboli Reparto Corse znamená závodní oddělení a u MV Agusta si za léta vysloužilo označení nejvyšší možnou sériově prodávanou verzi dané motorky (vyjma luxusních limitek).

A jelikož nám u osmistovkových modelů s motorem F3 tyhle speciály při přechodu na normu Euro 5 vypadly, dalo se čekat, že se co nevidět dočkáme nových verzí. Jsou tu! Konkrétně mluvíme o F3 RC, Dragsteru RC SCS a Turismo Veloce RC SCS.

 

 

Vyrobeno bude 200 kusů od F3 a po 300 kusech od ostatních dvou modelů a majitelé si rozhodně připlatí nejen za exkluzivitu, ale také za techniku. Vidlice s titanovo-nitridovým povrchem, lehčí kola, hromada karbonu, výfuky od SC Project nebo Akrapoviče… plus samozřejmě exkluzivní lakování RC.

Druhou takovou asi ve městě nepotkáte. U supersportu RC pak navíc k motorce dostanete závodní kit, ve kterém kromě plachty najdete CNC frézované stupačky a víčko nádrže, kryt zadního sedla, ale především výfuk Akrapovič a k němu postavenou řídicí jednotku. Co na to říct? Slintáme. Kam pro ně? Na www.mvagusta.com.

 

 


zdroj: MV Agusta

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno