Tým Gresini Moto2 je připraven na náročný podzimní program, který odstartuje již tuto neděli prvním ze tří závodů v řadě. Náš Filip Salač bude při tom.

Po domácí Grand Prix jsou jezdci týmu Gresini Racing Moto2 připraveni zahájit trojí dobrodružství. První zastávka bude ve Španělsku, na MotorLandu Aragon, na trati, která Alessandru Zacconemu přinesla tolik vzpomínek a krásných pódií v kategorii Moto2 CEV 2020.

Letos pojede opět v Moto2, ale tentokrát v mistrovství světa. Touha zopakovat výsledek a znovu objevit tyto pocity je pro jezdce s číslem #61, který se v Misanu vrátil do bodované zóny, obrovská.

Tým z Faenzy se poté přesune do Asie na další dvě kola: Twin Ring Motegi v Japonsku a Buriram International Circuit v Thajsku, kde Filip Salač již závodil, ale pouze v kategorii Moto3. Bude tedy muset znovu upravit své reference, aby co nejlépe zajel na Kalexu s číslem 12.

 

 

Filip Salač

„Nebude pro nás snadné vrátit se na trať po velké havárii v Misanu, budu potřebovat pár kol, abych získal zpět sebedůvěru. Budu se snažit, aby během víkendu co nejlépe rostla, s cílem dokončit závod po dvou nulách způsobených velkými haváriemi. Na druhou stranu se těším na asijské závody, byl jsem tam naposledy v roce 2019 a bylo to krásné. Okruh v Motegi se mi moc líbí a sushi ještě víc Cíl v Japonsku i Thajsku bude stejný: sbírat body v obou případech.“

 

 


zdroj TZ: www.bikeracing.cz foto: Gresini racing

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno