Stejně jako každý rok si Autodrom Most pro svoje fanoušky připravil exkluzivní zážitkové balíčky a k nim akční slevy. A kdo nebude dlouho otálet, může získat až 20% slevu.

Rychlost je v Mostě důležitá nejen při závodech na okruhu, ale i při objednávání vánočních balíčků. Výše slevy je odstupňována po týdnech a s blížícím se Štědrým večerem se postupně snižuje, takže čím dříve nakoupíte, tím větší získáte slevu.

Čtveřice vánočních balíčků pokrývá hlavní část portfolia zážitků, které nabízí mostecký autodrom od kurzů bezpečné jízdy přes svezení na okruhu závodním speciálem až po VIP vstupenky na nejvýznamnější sportovní akce.

Pro všechny, co mají rádi motorky, je nejlákavější variantou balíček „Motorkář“ obsahující VIP vstupenku na mistrovství světa WorldSBK, které se příští rok pojede v Mostě 28.–30. července.

 

V rámci VIP vstupenky si budete moct užít nejen zázemí s občerstvením a terasou přímo nad boxama, ale třeba i pit walk, vstup na terasu závodní věže nebo paddock tour a mnoho dalšího.

Dostupnější variantou, jak se dostat na WorldSBK jsou klasické vstupenky, na které se sice nevztahují akční vánoční slevy, ale díky novému systému je základní jednodenní vstupné od 750 Kč (v prodeji od začátku prosince).

Vedle speciálních vánočních balíčků lze samozřejmě vybírat vánoční dárky i z klasického sortimentu e-shopu www.autodrom-most.cz, kde můžete najít širokou nabídku tipů na dárky, od puzzle s motivem oslavujícím výročí Autodromu až po luxusní hodinky z limitované série Minor Superbike od české hodinkářské manufaktury Robot by Bohematic.

 

 


foto: Jan Stárek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno