Myslíš to s cestováním opravdu vážně? A to tak, že si nekupuješ bláto ve spreji na nedělní ježdění kolem baráku, ale opravdu se vydáváš na pár měsíců v roce s motorkou za dobrodružstvím?

V druhém případě je pro tebe expediční komplet BÜSE PORTO EXRC ideální řešení. První vrstvou je volnočasová prošívaná vesta BÜSE PORTO zateplená materiálem Thinsulate. Druhou vrstvu tvoří komfortní a vzdušná vnitřní bunda vybavená 3M reflexně-bezpečnostními prvky, všemi chrániči značky SAS-TEC, větracími panely na hrudi a v oblasti loktů a paží.

V chladných a deštivých podmínkách jednoduše přetáhnete lehkou vnější bundu, tvořenou kombinací Hiteny pro vysokou odolnost vůči oděru a dvouvrstvé laminace membrány SympaTex pro perfektní voděodolnost. Dále je tato „větrovka“ vybavena čtyřmi vodotěsnými kapsami.

 

 

Velkou výhodou je skladnost, jelikož vnější vrstvy sbalíte do malých válečků podobně jako spacáky. Na stejném principu jako bunda funguje i set kalhot. Vnější vrstva je navíc pro snadné a rychlé obléknutí vybavena po celé délce boku vodotěsným zipem s labyrintovým překrytím pro maximální nepropustnost vody.

„Kombinace Büse udivuje vzdušností sportovního obleku. I s druhou vrstvou je pružnější než jiné obleky a přesvědčí perfektní izolací. Dešťový oblek by měl zůstat ve vašich zavazadlech.“ Takto se vyjádřil německý magazín Motorrad, který tomuto oblečení udělil vynikající hodnocení.

Komplety pořídíte v dámských i pánských variantách, ve třech barevných kombinacích, v konfekčních i nadrozměrných velikostech. Set bund pořídíte za 14 299 Kč / 549,95 eur. Set kalhot vás vyjde na 10 399 Kč / 399,95 eur. Certifikace EU 2016/425 a tříletá záruka jsou samozřejmostí. Pořídíte na www.topmoto.cz a v síti českých a slovenských prodejců na www.buese.cz/sk.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno