Kalhoty Champions 65 splňují nejvyšší nároky na prodyšnost v horkých měsících díky svrchní textilii s podílem bavlny, a navíc regulovatelnému větrání na stehnech. Ochranu vám zajistí podíl vysokopevnostní cordury, výrazné zesílení exponovaných míst kůží a kevlarem od švýcarské společnosti Schoeller® a chrániče, které jsou umístěny tak, aby nerušily design a neomezovaly váš komfort.

Unikátní kalhoty jsou navrženy ing. Liborem Hubíkem, který skloubil retro styl se současnými požadavky na maximální bezpečnost v motoodívání. Použil nejmodernější materiály a technické konstrukční řešení. Grafika odkazuje na úspěšnou motoristickou historii českých jezdců 60. let. Důkazem je výsledková listina z roku 1965, kterou objevíte na kalhotách vzadu na kožených kapsách.

 

Ty mají kromě „informativního“ charakteru i funkci ochrany vašich boků a sedací části, a to díky použitému materiálu (hovězina), jejich velikosti, tvaru a umístění. Pohodlí je zajištěno perfektním střihem s vyšším anatomickým sedem. Kevlarová streč v rozkroku umožní snadný pohyb na motocyklu. Spodní část nohavic je řešena na boty, kdy pomocí zipů po stranách kalhoty snadno přetáhnete přes motoobuv.

Kovové zipy Excela se vyznačují zaoblenými zuby, které omezují poškrábání a mají zvýšenou pevnost. Kalhoty jsou určeny na pohodové cestování v létě. Budete vypadat stylově a cítit se bezpečně!

Více najdete na www.psi.eu.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno