Je čas se odlišit! Integrálek je na trhu mraky a spousta z nich jsou stejně jako nová HJC F70 se sluneční clonou, ale design jako ona nenabízí žádná.

Unikátní tvary skořepiny umocňuje agresivní nosní deflektor (odnímatelný) a mohutné plexi zajišťující perfektní úhly rozhledu jako ve sportovní přilbě, i když je F70 primárně určena ke sportovně-turistickému použití.

Není to však jen přilba pro oko, sklolaminátová skořepina CAD zajišťuje vysokou bezpečnost, nízkou váhu a perfektní ventilaci. Sluneční clona s UV ochranou zaručí pohodlnou cestu za jakéhokoliv počasí a denní doby a perfektní komfort na cestách dokreslí antibakteriální interiér MultiCool, připravený pro vkládání dioptrických brýlí.

 

 

A pokud rádi využíváte moderních technologií, můžete si do přilby vložit originální komunikační systém od HJC Smart, pro který je přilba připravena.

Ve 27 barevných variantách s možností čtyř druhů barevných plexi si můžete nakombinovat přilbu, jakou nikdo jiný mít nebude. V balení je navíc zdarma Pinlock fólie. Tohle všechno můžete mít na www.bonmoto.cz již od 7990 Kč.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno